Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Modlnica

Modlnica, małopolskie

  • 6 500 zł
  • 159 m²
  • 40,88 zł/m²

Zdjęcie

Jakub

Skontaktuj się

Dom Modlnica

Modlnica, małopolskie

zaktualizowane:
13 maja 2026

6 500 zł

159 m²

40,88 zł/m²

Dom Modlnica

Zaktualizowane: 13 maja 2026

6 500 zł 159 m² 40,88 zł/m²

Rodzaj domu:
bliźniak
Liczba pokoi:
5
Powierzchnia działki:
500 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Kaucja:
6 500 zł

Rodzaj domu:

bliźniak

Liczba pokoi:

5

Powierzchnia działki:

500 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Kaucja:

6 500 zł

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom do wynajęcia
  • Czynsz wynajmu: 6 500 zł / miesiąc
  • Dostępny: natychmiast
  • Charakterystyka domu 159 m² (140 m² powierzchni użytkowej), 5 pokoi (4 sypialnie), 2 łazienki; stan: wysoki standard
  • Budynek: bliźniak; rok budowy: 2021
  •   materiał budowy: cegła; pokrycie dachu: dachówka
  • Działka: 500 m²
  •   kształt: prostokąt; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: balkon
  • Opłaty uzupełniające: kaucja: 6 500 zł / 1-krotność czynszu
  • Wyposażenie: dom umeblowany, pralka, zmywarka, płyta gazowa / elektryczna, piekarnik, lodówka
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Łazienka: wanna, prysznic
  • Media: prąd, woda miejska / wodociąg, gaz, kanalizacja; ogrzewanie: własne
  •   opomiarowanie ciepła
  •   Internet
  •   klimatyzacja
  • Bezpieczeństwo: drzwi antywłamaniowe, domofon/wideofon, teren ogrodzony
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku (3 miejsca parkingowe)
  • Źródło: biuro nieruchomości, zaktualizowane: 13.05.2026

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Do wynajęcia dom o powierzchni 159 m², usytuowany na 5-arowej działce w Modlnicy, przy północno-zachodniej granicy Krakowa.

LOKALIZACJA:

Dom znajduje się w cichej, spokojnej i kameralnej okolicy, w centrum miejscowości, tuż obok Dworu w Modlnicy oraz w pobliżu parku. W odległości około 400 m znajduje się szkoła.