cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości Modlnica
28 ogłoszeń
Od najnowszych
28 ogłoszeń
Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wierzbowa
Modlnica,małopolskie
819 000 zł73 m² 11 219,20 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Modlnica
Modlnica,małopolskie
999 000 zł129 m² 7 731 zł/m²
Archiwalne
Willa z tarasem Modlnica
Modlnica,małopolskie
2 799 000 zł602 m² 4 649,50 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie umeblowane, ul. Wierzbowa
Modlnica,małopolskie
3 300 zł71 m² 46,48 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakątek
Modlnica,małopolskie
949 000 zł72 m² 13 819,40 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bukowa
Modlnica,małopolskie
944 250 zł83 m² 11 380,60 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna uzbrojona Modlnica
Modlnica,małopolskie
18 500 000 zł20 000 m² 925 zł/m²
Archiwalne
Hala klimatyzowana Modlnica
Modlnica,małopolskie
13 980 000 zł2 330 m² 6 000 zł/m²
Archiwalne
Willa z tarasem Modlnica
Modlnica,małopolskie
2 999 999 zł602 m² 4 983,39 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zakątek
Modlnica,małopolskie
949 000 zł72 m² 13 180,60 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak, ul. Przygraniczna
Modlnica,małopolskie
659 000 zł62 m² 10 629 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Modlnica
Modlnica,małopolskie
9 000 000 zł1 500 m² 6 000 zł/m²
Archiwalne
Działka komercyjna uzbrojona Modlnica
Modlnica,małopolskie
18 500 000 zł20 000 m² 925 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Modlnica
Modlnica,małopolskie
6 000 000 zł1 000 m² 6 000 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Modlnica
Modlnica,małopolskie
9 000 000 zł1 500 m² 6 000 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Modlnica
Modlnica,małopolskie
3 000 000 zł500 m² 6 000 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna Modlnica
Modlnica,małopolskie
1 050 000 zł9 750 m² 108 zł/m²
Archiwalne
Hala klimatyzowana Modlnica
Modlnica,małopolskie
27 600 000 zł4 600 m² 6 000 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Modlnica
Modlnica,małopolskie
12 000 000 zł2 000 m² 6 000 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Modlnica
Modlnica,małopolskie
27 000 zł1 000 m² 27 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna z dojazdem utwardzonym, ul. Sportowa
Modlnica,małopolskie
1 750 000 zł5 000 m² 350 zł/m²
Archiwalne
Dom z garażem, ul. Wakacyjna
Modlnica,małopolskie
1 249 700 zł90 m² 13 885,60 zł/m²
Archiwalne
Budynek użytkowy Modlnica
Modlnica,małopolskie
40 500 zł1 500 m² 27 zł/m²
Archiwalne
Działka rolna uzbrojona, ul. Kościelna
Modlnica,małopolskie
865 000 zł3 000 m² 288 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana uzbrojona, ul. Częstochowska
Modlnica,małopolskie
1 200 000 zł1 500 m² 800 zł/m²
Archiwalne
Hala klimatyzowana Modlnica
Modlnica,małopolskie
13 980 000 zł2 330 m² 6 000 zł/m²
Archiwalne
Dom umeblowany Modlnica
Modlnica,małopolskie
6 500 zł100 m² 65 zł/m²
Archiwalne
Dom bliźniak Modlnica
Modlnica,małopolskie
1 041 353 zł83 m² 12 549,50 zł/m²